Майстер-клас для вчителів англійської мови та зарубіжної літератури «Шекспір живе у школі»27 квітня викладачі філологічного факультету доцент Баранцова І.О., доцент Мілько Н.Є та доцент Денисенко Н.В. в рамках Педагогічної майстерні вчителя нової української школи провели майстер-клас для вчителів англійської мови та зарубіжної літератури «Шекспір живе у школі».

Майстер-клас проводився в рамках інтеграції предметних областей: Література, Англійська мова, Психологія, Театр. Учителі поринули у світ творів У.Шекспіра, мали змогу удосконалити свої знання,  розширили методи поділу класу на групи. Захід проводився в інтерактивному режимі.  Застосування інтерактивних технологій, як відомо, є одним із способів підвищення ефективності сучасного уроку.

Учасників було поділено на 3 групи:

I група – «Життя і творчість У.Шекспіра»;

II група –  «Країнознавство. Особливості мови середньовічної Англії»;

III група – «Театр У.Шекспіра».

Кожна з груп мала розвинути обрану тему.

На основі трагедії У.Шекспіра «Ромео і Джульєтта  викладачами було розроблено ряд завдань. Для того, щоб підвести учасників до ідеї різноманітності стосунків і подумати про те, як ставлення до людей може виражатися фізично, було запропоновано завдання «Привітайся як…друзі, родичі, сусіди тощо». Створювали статичні образи, які б демонстрували різні стосунки, розробляли схеми, відповідали на запитання, аналізували поставлені проблеми. Вчителі охоче брали участь у всіх завданнях. Всі набуті знання вони понесуть до школи, що допоможе зробити уроки цікавішими.

Кожен учитель отримав сертифікат учасника майстер-класу.

Залишити відповідь