8 листопада 2018 р. в стінах Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся майстер-клас для членів гуртка «Поезія і ми» і всіх охочих студентів і викладачів. Присутні слухали таємниці мистецького пошуку від мелітопольських письменників Сашка Завари та Євгена Ліра, колишніх випускників філологічного факультету нашого вишу.

Кафедра української мови організувала низку заходів із нагоди святкування Дня української писемності й мови. У межах цих заходів було передбачено й відкриту кураторську годину. До студентів 218 і 318 груп (куратор Єрмоленко С.І.) завітали гості, які також кохаються в рідному слові, читають сучасну літературу і мріють написати власну поетичну або прозову книгу.

Декан філологічного факультету Коноваленко Т.В. і завідувач кафедри української мови Митяй З.О. виступили перед присутніми, привітали їх зі святом і побажали подальшого творчого росту.

Захід видався насиченим на дискусійні питання, дотепні жарти як від письменників, так і слухачів. Неформальний характер спілкування з письменниками студентам і викладачам дуже сподобався, тому всі надіються побачити Сашка Завару і Євгена Ліра в стінах нашого університету ще не один раз!

До наступних зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *