Google офіційно закриває соцмережу Google+Через півроку після анонса закриття сервісу Google+ материнська компанія Google почала видаляти всі дані про акаунти користувачів у своїй однойменній соцмережі.

Як повідомляє Mashable, керівництво Google запланувало початок видалення даних з серверів Google+ в січні 2019 го. “З другого квітня ваші акаунти або будь-які сторінки на Google+ будуть закриті, і ми почнемо видаляти інформацію користувачів з Google.

Видалення всього контенту в Google+ має зайняти кілька місяців і повністю закінчиться в серпні 2019 го, так що деякі користувачі все ж зможуть частково мати доступ до своїх акаунтів в цей час.

Повідомлялося, що з 2015-го по березень 2018 го в Google+ існував несанкціонований доступ до акаунтів користувачів, і компанія не стала відразу розкривати інформацію про це, щоб довше зберігати репутацію.

 У Google пояснили, що програмний збій трапився через доступ Google+ до приблизно 438 сторонніх додатків. Ймовірно, постраждати у відкритому доступі виявилися імена, адреси електронної пошти, професії, стать і вік користувачів.

У компанії навіть знайшли пояснення, чому вони не попередили про помилку раніше:

“Щороку ми відправляємо мільйони повідомлень користувачам з приводу приватності і проблем в захисті. У будь-який момент, коли дані атакують, ми спершу проводимо ряд легальних процедур і застосовуємо декілька критеріїв, за якими визначаємо, чи варто повідомляти про це “, – написала Google у своєму блозі.

Після інциденту з масовою витоком даних користувачів, інтернет-корпорація з Каліфорнії пообіцяла обмежити доступ розробників до даних пристроїв Android і сервісу електронної пошти Gmail.

Крім обмежень влади своїх розробників, в Google також планували змінити політику конфіденційності для користувачів і всередині компанії. Співробітники корпорації повинні були почати дотримуватися нових правил, на зразок “не передавати або продавати дані користувачів для таргетированной реклами, дослідження ринку, відстеження по електронній пошті” і т.д.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *