ДУХОВНА ВЕСНА В УНІВЕРСИТЕТІ16 квітня 2018 р. за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених в університеті відбувся IV Регіональний культурно-просвітницький захід «Духовна весна ‒ 2019».

На заході були присутні вихованці недільних шкіл міста Мелітополя. У програмі «Духовної весни» було запропоновано інформацію про Великодень та великодні традиції. Захід відкривався виставкою-ярмаркою hand-made виробів студентів ННІ СПМО та школярів міста. Були представлені цікаві експозиції у техніці модульного орігамі, декупаж, пап’є-маше, бісероплетіння та інші.

Після виставки студентами першого курсу ННІ СПМО було інсценізовано казку «Пан Коцький на новий лад» у авторській редакції. Привертали увагу декорації та гра акторів. Дітям сподобалися образи Баби Яги, Кота та Лисиці.

Дитяча вистава також відбулася і для учнів першого класу Мелітопольської спеціалізованої СШ № 25 (вчитель: Підгайна Р. В.). Про успіх вистави свідчили посмішки дітей та запрошення студентів-«акторів» з новими казками знову.

Підготувала: канд. пед. наук Чорна В.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *