Делегація кафедри інформатики і кібернетики на Robofirst6-7 квітня викладачі кафедри інформатики і кібернетики Осадча К.П., Наумук І.М., Постильна О.О., Сердюк І.М. брали участь у Всеукраїнському фестивалі «Robofirst – більше ніж роботи», що проходив у місті Києві. Наші викладачі оцінювали досягнення учасників у категорії «Дизайн роботів» та «Основі цінності». Також активним волонтером заходу була студентка 2-го курсу спеціальності «Інформатика (Середня освіта)» Феріде Ізетова.

Фестиваль проводився у з метою ознайомлення з конструюванням, робототехнікою, програмуванням, інженерією та іншими технологіями STEM-освіти за участі Інституту модернізації змісту освіти.

Під час заходу проходило два найбільші конкурси з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років.

Судді, волонтери, учасники і відвідувачі заходу мали нагоду дізнатися про інноваційні STEM-програми, взяти участь у майстер-класах з робототехніки, архітектури, наукових експериментах, розвиваючих SMART-іграх тощо.

Інформацію підготувала Осадча К.П.

Залишити відповідь