Асистент кафедри початкової освіти Саєнко Ю.О. провела тренінг серед учасників семінару директорів Асистент кафедри початкової освіти Саєнко Ю.О. була запрошена для проведення тренінгу серед учасників семінару директорів «Створення інноваційного освітнього середовища в умовах Нової української школи шляхом впровадження новітніх технологій». Цей захід відбувся 28 березня 2019 року у КЗ «Чорноземненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» Якимівського району Запорізької області.

Мета заходу – підвищення рівня знань керівників ЗЗСО про сучасні вимоги до професійних й особистісних якостей педагога та його нової ролі в організації навчання в НУШ; ознайомлення очільників шкіл із методами корпоративного навчання дорослих; поглиблення знань про нові методи та стратегії навчання учнів в умовах Нової української школи; допомога в усвідомленні ролі керівника в професійному зростанні педагогів закладу; спонукання керівників до професійного й особистісного самовдосконалення.

Після офіційного відкриття семінару учасники мали змогу відвідати наступні локації:

– «Алхімія НУШ в дії» (Саєнко Ю.О., Старшова С.В., Рижакова Ю.В., Бондарнко К.В.);

– «Інклюзивний простір. Практичні кроки» (Сергієнко А.М., Лифар Т.П., Носаненко С.Г.);

– «Педагогічне проектування освітнього простору через впровадження STEAM-проектів у школі: від ідей до втілення» (Седракян С.Х., Гоман О.І., Білоус Т.А.);

– «Медіа-простір сучасної школи» (Приженко С.В., Хлистун І.І., Меньшикова Л.М.);

– «Експертна паралель» (Ястребова В.Я.).

У заході брали участь директори  шкіл Веселівського та Якимвського районів.

Під час заходу панувала дружня атмосфера порозуміння та взаємопідтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *