ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ СТИПЕНДІЇ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!
Колектив Незламного Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітає здобувачку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького за освітньою програмою «Садово-паркове господарство. Лісівництво» хіміко-біологічного факультету
БРЕН ОКСАНУ АНДРІЇВНУ з призначенням стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста!Оксана Андріївна – це приклад творчої, старанної та амбіційної особистості. Саме такі люди роблять Мелітополь відомим далеко за межами України, популяризуючи високий рівень науки та культури.
Наявні здобутки цієї студентки в навчанні та науковій діяльності вже неодноразово довели світовій спільноті, що громадяни Мелітополя нескорені та цілеспрямовані.