18 лютого 2019 р. відбулась звітна конференція за результатами проходження здобувачами вищої освіти 2 курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти виробничої практики (психодіагностичної), методистами якої були доцент Царькова О.В., старші викладачі Каткова Т.А. і Варіна Г.Б.

Презентуючи підсумки роботи, здобувачі вищої освіти повідомили про виконані завдання, набуті знання, вміння, досвід взаємодії з психологом та педагогічним колективом бази практики, спілкування з учнями різних вікових груп. Під час проходження практики студенти ознайомились з особливостями організації і проведення науково-психологічного спостереження та психологічного опитування, з особливостями і технологією використання на практиці найбільш розповсюджених психологічних тестів (особистісних інтелектуальних, тестів здібностей та досягнень), методик соціометрії, референтометрії та психологічного експерименту ‒ процедурами їх використання, алгоритмами обробки, способами змістовної інтерпретації.

Наведені здобувачами вищої освіти діаграми вдало демонстрували результати проведених ними діагностичних досліджень, що дало можливість всім присутнім ознайомитися з психологічними та особистісними особливостями учнів, визначити актуальні проблеми їх розвитку.

Під час проходження практики здобувачі вищої освіти активно проводили профорієнтаційну роботу (участь у проведенні «Живої бібліотеки», демонстрація відеоматеріалів, презентація спеціальності, оформлення стендів тощо).

Кожного дня студенти-практиканти удосконалювали свої знання за допомогою рефлексії, рекомендацій та бесід з практичними психологами Мелітопольської гімназії №5 Панадій С.С. та Мелітопольської ЗОШ № 25 Осіпової О.І. Вони завжди знаходили час для відповідей на запитання студентів, давали практичні поради, щодо покращення знань з психології.

Матеріал підготувала Каткова Т.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *