Звітна конференція з виробничої практики (логопедичної)25 травня 2020 року старшим викладачем кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Яковенко І. О. було проведено звітну конференцію з виробничої практики (логопедичної) для здобувачів вищої освіти І курсу магістратури М 119/2-с групи Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП «Дошкільна освіта. Логопедія».

Виробнича практика (логопедична) проходила з 13.02.2020 по 24.04.2020 рр.).

Метою виробничої (логопедичної) практики було оволодіти системою професійних педагогічних знань, умінь і навичок як основних складових змісту діяльності логопеда, а саме оволодіння корекційно-логопедичними і психолого-педагогічними технологіями діагностики, профілактики, навчання і виховання дітей з порушеннями мовлення.

Звітна конференція з виробничої практики (логопедичної)Серед завдань практики мали місце аналіз 5-ти занять логопеда, конспект залікового логопедичного заняття (з роздатковими матеріалами), тексти двох консультацій для батьків дітей з мовленнєвими порушеннями, дидактичний посібник для дітей з порушеннями мовлення.

На звітній конференції здобувачі вищої освіти ІІ (магістерського) рівня поділилися своїми напрацюваннями та враженнями від практики.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *