Звання професора Міжнародної Кадрової Академії отримала Ганна БрянцеваДуже приємна подія відбулася на факультеті інформатики, математики і економіки. Доценту кафедри інформатики і кібернетики Ганні Брянцевій вручено атестат вченого звання «Професор Міжнародної Кадрової Академії». Багаторічний педагогічний досвід, наукова діяльність, професійні зв’язки з закладами освіти – все це гідно оцінено в Академії.Звання професора Міжнародної Кадрової Академії отримала Ганна Брянцева

Варто відзначити, що Міжнародна Кадрова Академія представляє інтереси багатонаціональної освітянської спільноти, сприяє підвищенню освітянського рівня націй, забезпечує підприємства кваліфікованими спеціалістами, надає вчені звання і ступені відповідно до міжнародних стандартів, присуджує академічні нагороди, а також сприяє міжнародному визнанню документів про освіту.

Професорсько-викладацький і студентський колективи щиро вітають Ганну Володимирівну! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах!

Звання професора Міжнародної Кадрової Академії отримала Ганна Брянцева

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *