Звання доцента Міжнародної Кадрової Академії отримав Олександр БрянцевДуже приємна подія відбулася на кафедрі інформатики та кібернетики. Старшому викладачу кафедри інформатики і кібернетики Олександру Брянцеву вручено атестат вченого звання «Доцент Міжнародної Кадрової Академії».

Олександр Анатолійович в закладах вищої освіти працює понад 15 років. 

З 2008 року Олександр Анатолійович є членом Спілки дизайнерів України і постійно дбає про підтримання належного професійного рівня, для чого активно навчається.

Він має три фахові освіти. Останню – кваліфікацію магістра зі спеціальності «Дизайн» – він здобув і підтвердив дипломом з відзнакою упродовж 2017-2019 рр. за освітньо-професійною програмою «Дизайн» в Інституті дизайну, архітектури та журналістики (м.Київ). Такий синтез базових вищих освіт – педагогічної з інформатики і комп’ютерних технологій, з одного боку, і мистецької з дизайну, з іншого боку, посприяв втіленню в життя Олександром Анатолійовичем об’ємних книг і архітектурних споруд з паперу, унікальність яких підтверджена численними одноосібними свідоцтвами про реєстрацію авторського права на твір. Звання доцента Міжнародної Кадрової Академії отримав Олександр Брянцев

Його роботи перемагають на конкурсах і виставках.  Об’ємна книга «Мандруємо світом. Париж» у 2008 році здобула ІІІ премію у Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів Design KNUKIM unifestival за напрямом «Графічний дизайн і реклама» у номінації «Фірмовий стиль, поліграфія» (м.Київ). Поки що єдина в Україні об’ємна pop-up книга «Іван-Богатир» була представлена широкому загалу у м.Одеса на міжнародному фестивалі «Одесский международный Корнейчуковский фестиваль детской литературы» у вересні 2018 року. А філігранні сніжнобілі собори мелітопольці змогли роздивитися в усіх кількасотенних деталях під час персональної виставки Олександра Анатолійовича «Чарівне Різдво. Європейські готичні собори» у Мелітопольському краєзнавчому музеї наприкінці 2018 – на початку 2019 року.

Разом із тим, викладач проводить регулярні творчі зустрічі і майстер-класи з підростаючою генерацією. Серед останніх – майстер-клас для учнів-напівфіналістів міського фестивалю дитячого читання «Найрозумніший Фантазер» у м.Мелітополі (березень 2019 року) і майстер-клас для бакалаврів – майбутніх дизайнерів з Інституту дизайну, архітектури та журналістики у м.Києві (лютий 2019 року), а найближча запланована 31 травня 2019 року: Олександр Анатолійович проводить творчу зустріч із учасниками бібліотечного сімейного фестивалю «Відкриваємо двері в літо» до Міжнародного Дня захисту дітей у м. Запоріжжі.

Звання доцента Міжнародної Кадрової Академії отримав Олександр Брянцев

Професорсько-викладацький і студентський колективи щиро вітають Олександра Анатолійовича і бажають міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, щастя, добра й упевненості у своїх силах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *