19 вересня 2018 р. на території агробіологічного комплексу  Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, за ініціативи кафедриботаніки і садово-паркового господарства, стартувала акція «Зустрічаємо осінь разом».

В рамках заходу для вихованців «Центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю м. Мелітополя» викладачами кафедри разом із студентами хіміко-біологічного факультету проведено майстер-клас з пресованої флористики, екскурсії до кінно-спортивної школи та зоокуточку. Для гостей була організована тематична ігротека з використанням комп’ютерної техніки.

Під час зустрічі панувала невимушена творча атмосфера. Особливу радість викликала можливість особисто погодувати коней. Крім того, вихованці Центру отримали виготовлені власноруч вироби з природного матеріалу та hand-made-подарунки від нових друзів – студентів і викладачів.

Керівництво «Центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю м. Мелітополя» висловило подяку колективу кафедри ботаніки і садово-паркового господарства, особливо ініціатору та організатору акції доценту Туровцевій Наталії Миколаївні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *