18 жовтня 2018 р. здобувачі вищої освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького були запрошені на зустріч з виконавчим директором Internobmen Білан Ольгою та Івановою Катериною. Internobmen багато років є надійним партнером нашого університету, що пропонує зимові та літні програми мовного стажування та програми виробничої практики для студентів спеціальності «Туризм» на базі курортних комплексів Боровець, Пампорово, Албена, Сонячний берег, Золоті піски та ін. Також здобувачам вищої освіти університету була запропонована програма мовного стажування в Німеччині.

Програми, що пропонує компанія Internobmen – це відмінний спосіб не тільки удосконалити свої знання іноземних мов, вдосконалити професійні навички, підвищити інтелектуальний і культурний рівень, але також чудова можливість отримати безцінний досвід який, стане в нагоді у житті.

По завершенню стажування усім учасникам видається сертифікат міжнародного зразку та надаються привілеї у відборі для подальших стажувань в таких країнах як Болгарія, Німеччина, Греція, Іспанія.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Заявки та анкети приймаються у відділі міжнародних зв’язків університету:

  • на зимові програми до 16.11.2018 р.;
  • на літні програми до 15.03.2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *