Зустріч викладачів філологічного факультету з батьками майбутніх абітурієнтів19 вересня 2019 року викладачі кафедри германської філології (Жигоренко І.Ю. та Мінькова Г.Ю.) відвідали батьківські збори у Мелітопольському ліцеї-інтернаті з бесідою на тему «Актуальні тенденції останніх вступних кампаній у вищі навчальні заклади». Відбулися зустрічі з батьками випускних (філологічного та математичного) та інших класів. Батьків було ознайомлено з принципами вибору освітньої програми, із загальною структурою стандарту спеціальності та термінами подання документів у ВНЗ.Зустріч викладачів філологічного факультету з батьками майбутніх абітурієнтів

Зацікавлення викликало ознайомлення з переліком спеціальностей МДПУ імені Богдана Хмельницького, з можливостями вступу до заочного відділення магістратури, який триває, та з особливостями функціонування підготовчого відділення університету.

Атмосфера зустрічей була сприятливою, батьки і викладачі висловили взаємне сподівання на подальшу співпрацю та на інформування про зміни у правилах вступу до ВНЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *