29 листопада у  конференц-залі навчального корпусу №1 відбулась зустріч ректора університету Анатолія Солоненка з представниками студентства щодо роз’яснення про введення воєнного стану в Україні.

Як відомо, Законом України від 26.11.2018 р. № 2630-VIII (набрав чинності 28.11.2018 р.) затверджено Указ Президента України від 26.11.2018 № 393 «Про введення воєнного стану в Україні», згідно з яким воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Відповідно до статті 1 Закону України від 12.05.2015 № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану» воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає, зокрема, тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

На зустрічі були присутні декани факультетів і директор інституту, заступники деканів і директора з виховної роботи, представники студентської ради, старости академічних груп, коменданти навчальних корпусів і студентських гуртожитків.

Як підкреслив у своєму виступі Анатолій Миколайович, введення воєнного стану ніяк не вплине на навчальний процес в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького і не змінить графік роботи вишу, всі соціальні виплати будуть виплачуватися своєчасно. Він пообіцяв, що у разі будь-яких змін, якщо вони трапляться, ректорат університету буде обов’язково оперативно інформувати.

Куратор з національно-патріотичного виховання Лариса Полякова додала, що введення воєнного стану не означає оголошення війни. Лариса Іванівна звернула увагу присутніх на те, що в корпусах і гуртожитках університету для безпеки введено пропускний контроль, в місті  посилено поліцейський контроль і заборонено вдягання військової форми не військовослужбовцям; при собі обов’язково треба мати документи, що підтверджують особу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *