Запорукою ефективної та плідної роботи студентської ради є, звичайно ж, тісна співпраця з адміністрацією університету. А коли вони працюють у єдиному тандемі та можуть звертатися один до одного з будь-якими питаннями, які покращують умови навчання та дозвілля студентів, то саме це можна назвати гармонією нашого навчального закладу.

27 квітня відбулась традиційна зустріч ректора університету Солоненка А.М. і представників ректорату зі студентським активом. Напередодні представники студентської ради зібрали у студентів запитання, які б вони хотіли поставити керівництву МДПУ

Більшість запитань торкалися навчального процесу, виплати стипендій, проходження практик, проживання у студентських гуртожитках тощо. Під час відкритого діалогу студенти отримали змістовні відповіді на всі запитання.

Під час спілкування головою студентської ради Дудник К. було проведено анкетування. Присутнім запропонували відповісти на два питання: «Чи отримали Ви змістовну відповідь на своє запитання?», «Чи потрібні зустрічі ректора і студентства постійно?» Студенти висловили вдячність за змістовні відповіді і сподівання, що зустрічі будуть частіше.

Наприкінці зустрічі, яка пройшла у теплій та дружній атмосфері, Анатолій Миколайович закликав усіх присутніх об’єднати зусилля студентів і керівництва університету заради плідної партнерської праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *