Зустріч із майбутніми абітурієнтами23 квітня 2020 року кафедрою інструментального виконавства та музичного мистецтва естради було проведено онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами. Завідувач кафедри, доцент Білецька М.В. виступила зі вступним словом: представила склад кафедри, розповіла про напрямки роботи та творчі колективи кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради. Також, вона акцентувала увагу на рівнях підготовки «бакалавр», «магістр» в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Музичне мистецтво».

На зустріч було запрошено випускників кафедри: Шулятьєва А.А. – директора Дитячої школи мистецтв ВК ММР ЗО і Гайкова А.В. – вчителя музичного мистецтва Каховського закладу середньої загальної освіти. Вони поділилися своїм досвідом роботи та розповіли про роки навчання.

Під час спілкування змістовно надано відповіді на запитання, які виникали у студентів Мелітопольського училища культури, учнів Вознесенського та Генічеського закладу загальної середньої освіти, студентів Національного університету «Запорізька політехніка».

Дякуємо за співпрацю всім учасникам заходу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *