ЗНАЙОМИМОСЬ ДАЛІ!

Факультет романтиків та знавців слова, який цьогоріч відзначає 30-ту річницю з дня заснування!

ЦЕ ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!

Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив декан, кандидат педагогічних наук, доцент Сіроштан Тетяна Василівна!

Сьогодні на факультеті функціонують 8 освітніх програм за рівнями вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр», спеціальності:
🌎 Середня освіта (Англійська мова і література);
🌎 Середня освіта (Українська мова і література);
🌎 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

Студенти філологічного факультету мають цікаві і насичені заняття з фахових дисциплін, до яких активно долучаються прайцедавці і професіонали практики. Усі освітні програми передбачають проходження студентами навчальних і виробничих практик, з яких особливою популярністю користуються мовна, діалектологічна, фольклорна, які проходять у різних регіонах України та за кордоном.

У межах програми «Подвійний диплом» студенти філологічного факультету одночасно отримують дипломи нашого університету та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохово (Польща), також реалізують академічну мобільність в Університеті м. Лодзь (Польща).

На факультеті навчається здібна й талановита молодь, готова творчо підходити до вирішення будь-яких універсальних або професійних завдань.

Доброю традицією стало проведення на факультеті зустрічей з письменниками, поетами, художниками. Особливо емоційно насиченими є літературно-музичні вечори, на яких талановита студентська молодь ділиться своїми поетичними і прозовими шедеврами.

Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

📎Зберігай корисні контакти:
📧 filolog.mdpu@gmail.com
🌐 http://filolog.mdpu.org.ua/
⭐ @philological_mdpu (Instagram)