З 5 по 8 жовтня відділом організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді проводиться в університеті інтерактивна посвята в першокурсники, яка цього року трансформувалася у справжнє запекле змагання – “Битву факультетів”.

6 жовтня у великому спортивному залі природничо-географічного факультету відбулися змагання з волейболу серез команд першокурсників інституту і 4 факультетів.

За підсумками гри перше місце серед дівочих команд посіла команда філологічного факультету, друге – команда Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та митецької освіти.

Серед чоловічих команд третє місце посіла команда хіміко-біологічного факультету, 2 місце виборола команда факультету інформатики, математики та економіки. Переможцями змагань з волейболу стала команда природничо-географічного факультету.

Вітаємо переможців!

Відділ організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді висловлює вдячність кафедрі теорії та методики фізичного виховання і спортивних дисциплін за допомогу у проведенні змагань та чесне суддівство.

“Битва факультетів” триває! Чекайте на нові цікаві завдання інтерактивного квесту!

 

Залишити відповідь