Змагання з кіокушин карате серед дітей, юнаків і дівчат в розділі «куміте»9 листопада 2019 р. в спортивній залі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулися змагання з кіокушин карате серед дітей, юнаків і дівчат в розділі «куміте». Змагання організовано спортивним клубом «Winner» за підтримки керівництва університету. Головний суддя змагань – Виниченко Евген Леонідович, майстер спорту України, 1 Дан.

В змаганнях прийняли участь 80 спортсменів з чотирьох областей України: Запорізька, Харківська, Херсонська, Дніпропетровська.

На урочистому відкритті змагань були присутні проректор університету Арабаджі Олена Семенівна, старші викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання Суханова Анна Петрівна та Котова Олена Володимирівна. Вони  привітали спортсменів зі святом і побажали наснаги та перемоги в поєдинках.

Мелітопольські каратисти СК «Winner» відмінно виступили на цьому турнірі та посіли наступні місця:

1 місце: Карпов Олександр, Жмакін Михайло, Малахов Дмитро, Глущенко Арсеній, Лежепьоков Олександр, Оганьян Олександр, Черних Владислав.

2 місце: Деркаченко Артем, Толчинський Данило, Маркович Іван, Жданов Олександр, Сейтмамутов Дамір, Литовський Роман, Ходюк Богдан.

3 місце: Савенков Кирило, Лиходед Іван, Седих Ілля, Григор’єв Марк, Созінов Денис.

Призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками.

Велика подяка керівництву Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького в особі ректора Солоненко Анатолія Миколайовича та проректора Арабаджі Олени Семенівни за підтримку, організацію змагань та розвиток дитячо-юнацького спорту(кіокушин карате) в місті Мелітополь.

Велика подяка Сухановій Анні Петрівні за допомогу в підготовці місця проведення змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *