Навіть у святкові дні не припиняється робота Хабу інфомедійно-грамотних громадян МДПУ імені Богдана Хмельницького. Так, 8 січня 2021 р. було організовано Живу бібліотеку та book-crossing у межах теми «Професійні стандарти та новітні технології для роботи в інфомедійному просторі». Захід відбувся в рамках грантової діяльності (слайд) проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”, який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

До заходу долучились студенти,вчителі Мелітополя, Мелітопольського району, Запоріжжя, викладачі університетів з Харкова і Житомира, бібліотекарі мелітопольських бібліотек. Учасники-«читачі» змогли прочитати такі «живі книги»:

«Медіаграмотний вчитель vs виклики сучасного інформаційного простору»

Оксана Сахацька

вчитель англійської мови вищої категорії Мелітопольської загальноосвітньої школи номер 11, переможець програми Фулбрайт, фасилітатор проектів з медіаграмотності від Relo (Kyiv) та  IREX (Ukraine), тренер вчителів Нової української школи, сертифікований викладач англійської мови CELTA

«Стандарти в журналістиці: відверто про наболіле»

Віктор Майоров

головний спеціаліст управління культури та молоді ММР ЗО ,  журналіст телеканалу ТВМ,  телеведучий,  кращий журналіст року Запорізької області серед студентів 2016 року

«Як уникнути пасток в інформаційному онлайн просторі?»

Анастасія Яковенко

старший викладач кафедри математики і фізики МДПУ імені Богдана Хмельницького, кандидат фізико-математичних наук, учасник проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність»

«Навігатор для медіаграмотної подорожі»

Юлія Надольська

старший викладач кафедри методики викладання германських мов, кандидат педагогічних наук, учасник проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність»

«Живі книги» поділились з «читачами» своїм досвідом набуття інфомедійної грамотності, практичними порадами і секретами щодо перевірки інформації, порадили надзвичайно корисний курс Very-Verified від IREX та EdEra і пограли в гру «Вірю – Не вірю».

Захід модерувала Тетяна Коноваленко за підтримки всієї команди Хабу інфомедійно-грамотних громадян. Наприкінці зустрічі вона наголосила на важливості бути медіаграмотною особою в умовах сучасного інформаційного буму.

Команда Хабу інфомедійно-грамотних громадян щиро вдячна Живим книгам та учасникам-читачам за втілення бібліотеки в життя і набуття спільного корисного досвіду!

Залишити відповідь