25 січня на базі закладу середньої освіти №1 м. Мелітополя відбувся захід під назвою «Жива бібліотека». Участь у ньому прийняв начальник інформаційно-обчислювального центру, старший викладач кафедри ботаніки та садово-паркового господарства Павленко Олександр Михайлович.

Захід проходив у доволі нестандартному, але напрочуд цікавому форматі. Учні 10-11 класів виконували роль читачів, а гості – роль «живої книги». Учасників розбито на 6 груп (запрошених гостей було також 6), що дало їм змогу якомога більше дізнатися цікавих фактів про «живу книгу». Гості мали 10 хвилин для того, щоб розказати про себе, свою професію, захоплення та відповісти на запитання читачів. Всього у заході прийняло участь більш ніж 50 учнів місцевих закладів загальної середньої освіти (гімназія №5, ЗЗСО №1 та ЗЗСО №11).

За вагомий внесок у профорієнтаційну роботу, співпрацю з учнями міста, управлінням освіти та проведення і участь у «Живій бібліотеці» Павленко О.М. отримав подяку від начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області Щербак І. А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *