«Жінка року» у номінацій «Вчений» – викладач факультету інформатики, математики та економікиУ Палаці культури імені Т. Шевченка 04 березня 2020 р. відбулася урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року-2020».

Сьогодні, напередодні святкування Міжнародного жіночого дня, нагороджували кращих жінок-лідерів, які плідно працюють у різних сферах життя Мелітополя.

Відзнакою «Жінка року» у номінацій «Вчений» нагороджено доцента кафедри соціології, заступницю декана факультету інформатики, математики та економіки Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктора соціологічних наук Глебову Наталю Іванівну.

З вересня 2003 року і по теперішній час Наталя Іванівна пов’язана з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького. Обіймала посади асистента та старшого викладача кафедри філософії і соціології, з вересня 2013 року – доцент кафедри соціології. Поряд із викладацькою діяльністю, з 2013 року виконує обов’язки заступниці декана факультету інформатики, математики та економіки з науково-дослідної роботи та міжнародного співробітництва.

Професорсько-викладацький і студентський колективи університету щиро вітають Глебову Наталю Іванівну з відзнакою «Жінка року» у номінації «Вчений»!

Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *