У Палаці культури імені Т. Шевченка 05 березня 2019 р. відбулася урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року-2019».

Сьогодні, напередодні святкування Міжнародного жіночого дня, нагороджували кращих жінок-лідерів, які плідно працюють у різних сферах життя Мелітополя.

Відзнакою «Жінка року» у номінацій «Вчений» нагороджено першого проректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктора біологічних наук, професора Мальцеву Ірину Андріївну.

З серпня 1990 року і по теперішній час Ірина Андріївна пов’язана з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, де вона пройшла сумлінний і наполегливий шлях від асистента кафедри ботаніки до першого проректора. Мальцеву І.А. знають як висококваліфікованого викладача, талановитого науковця, вмілого і досвідченого керівника.

Професорсько-викладацький і студентський колективи університету щиро вітають Ірину Андріївну з відзнакою «Жінка року» у номінації «Вчений»!

Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *