З приходом перших весняних днів жінки чекають на свято. Адже весна і жінка – це синоніми. Жінка, як і Весна – це одвічна загадка природи. В кожній жінці є своя чарівність, привабливість, неповторність. Немає некрасивих жінок, треба тільки вміти розпізнати цю красу. І саме для вас, найчарівніша половино людства, за доброю традицією напередодні Міжнародного жіночого дня відбувся святковий концерт «Жінка – 8 диво світу».

На початку заходу до жінок Мелітопольського державного педагогічного університету пролунали вітання ректора університету Анатолія Солоненка. З теплими побажаннями звернувся заступник міського голови Ігор Судаков. До вітань долучився і голова Якимівської районної державної адміністрації Олександр Правосуд.

На святі жінки з рук декана хіміко-біологічного факультету Віталія Хромишева, декана факультету інформатики, математики та економіки Павла Бельчева, начальника інформаційно-обчислювального центру Олександра Павленка, куратора з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Ернеста Муртазієва отримали сертифікати до Міжнародного жіночого дня в номінаціях «Жінка-науковець», «Жінка-новатор», «Жінка лідер», «Жінка-суспільний діяч», «Жінка-мудрість», «Жінка-майстерність», «Дівчина-надія та натхнення».

Між привітаннями і нагородженнями глядачі мали змогу насолодитися чудовим святковим концертом, зокрема виступом студентів Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Безух Валерії, Файтельсон Ніколь, Моложон Карини, Пачевой Вікторії і Гарковця Євгена, центру сучасного танцю «Х-миссия», «Румби» у виконанні Назаренко Максима та Олександри Касярум, чуттєвого та пристрасного танцю у виконанні Жмурової Людмили та Вадима Дьякова.

На святковому концерті «Жінка – 8 диво світу» привітали всіх учасниць фото-конкурсу, який проводився з 22 по 27 лютого.

Весна – це час надії і сподівання, це – радість і впевненість в своїх силах. Так давайте всі разом розтопимо лід холодної зими весняними піснями, гарним настроєм і добрим здоров’ям!

Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *