19 грудня студенти Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Шульга Сніжана і Перебийніс Альона дарували веселий настрій дітям із багатодітних сімей. Вітання в День Святого Миколая відбулося в рамках співпраці з відділом освіти, культури, молоді та спорту Терпіннівської сільської ради.

Здобувачі вищої освіти ННІ СПМО кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи разом з учасниками народного театру ляльок «Багряні вітрила» привітали й учнів філії «Спаської гімназії» Терпіннівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Джерело» Терпіннівської сільської ради Мелітопольської району Запорізької області.

В день чудес і добра діти отримали у подарунок новорічну виставу лялькового театру «Про Зайчика та Лисичку».

Здобувачі ОП «Соціальна робота. Арт-терапія в соціальній сфері» та «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» провели захоплюючий квест для дітей. Команди на чолі з мультяшними героями подорожували казковими станціями, брали участь в естафетах та змаганнях на кмітливість. Переможці отримали право читати чарівний лист від Святого Миколая.

Вражаючим був бальний танець від Поплавського Влада та Постнікової Вікторії. Діти і дорослі радо сприйняли такий подарунок.

Справжнім сюрпризом видався флешмоб зі Святим Миколаєм. Кумедний дідусь залюбки навчив дітей ефектним танцювальним рухам.

З веселим настроєм та творчим натхненням здобувачі вищої освіти інституту вже планують наступні цікаві заходи.