20 листопада 2020 року кафедрою початкової освіти (за сприяння завідувачки кафедри доц. Світлани Дубяги, старшого викладача Вікторії Чорної) проведено он-лайн зустріч для здобувачів освітньої програми «Початкова освіта. Інклюзивна освіта» з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри фізичного виховання і здоров`я Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Ольгою Яшною.

Зустріч організовано з метою формування у здобувачів вищої освіти розширення професійних знань з питань інклюзивної освіти та у рамках залучення зовнішніх фахівців до навчального процесу.

У ході зустрічі Ольгою Петрівною було запропоновано ігри та дидактичні вправи, що можуть покращити роботу окремих органів перцепції дітей з ООП, що дасть зробити процес їх навчання ефективнішим та більш різноманітним (хоча у молодшому шкільному віці провідною діяльністю замість гри для дитини стає навчання, використання ігор є необхідністю).

Під час неформального спілкування здобувачі вищої освіти змогли обговорити зі спікером актуальні питання інклюзивної освіти, проблеми сенсорної інтеграції дітей молодшого шкільного віку, а саме: загальні властивості аналізаторів, основні функції сенсомоторної системи, значення вестибулярного апарату, основні системи перцепції та руху дитини, періодизація сенсомоторного розвитку людини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *