Засідання Вченої ради Університету в Skype режимі02 квітня 2020 року вперше в історії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулось засідання Вченої ради у online режимі. На засіданні були присутні майже всі члени Вченої ради. Напередодні засідання всі члени Вченої ради університету отримали порядок денний та проект рішення, тому засідання пройшло злагоджено та конструктивно.

Під час засідання відбулось жваве обговорення певних моментів, відповідно до порядку денного засідання. Членам Вченої ради було запропоновано ознайомитись із можливістю голосування поданих у порядку денному питань за допомогою Google форми. До голосування мали змогу долучитись усі члени Вченої ради. Кожен доповідач в Skype режимі представив доповідь. Усі питання порядку денного засідання Вченої ради були вирішені та узгоджені.

По завершенню засідання в онлайн режимі голова Вченої ради Солоненко А.М. подякував усім за активність та мобільність, наголосивши на тому, що у подальшій роботі вбачаємо дистанційні зустрічі з проректорами, деканами під час ректорату та інших засідань Університету.

 

Інформацію підготувала секретар Вченої ради, Тетяна Шарова

Залишити відповідь