Засідання наукового гуртка «Версификація» до Дня матері12 травня 2020 р. на кафедрі української мови відбулося засідання наукового гуртка #Версификація.

Засідання з нагоди Дня матері, яке святкували 10 травня. На засіданні була присутня вчитель української мови і літератури Ольга Фільчагова разом із своїми учнями 11 класу Вікторією Косинець та Альоною Неліпою, а також ученицею Костянтинівської НВО №1 «Таврія» Катериною Мінковою. Також був присутній учень Мелітопольського ліцею №5 Ілля Вахітов, який давно став постійним членом гуртка.

Вони прочитали власні поезії про матір. Керівник гуртка, доц. Світлана Єрмоленко, розповіла старшокласникам про умови вступу на філологічний факультет МДПУ ім. Б. Хмельницького. Староста гуртка, Світлана Касаджи, разом із Родіоном Скобліковим, Катериною Дуднік, Юлією Булгаковою, Олександром Кравченком, Марком Мошником, Тетяною Колодіною, Вікторією Качмар та іншими членами гуртка зачитували власні та авторські поезію про матір. Технічні можливості Skype дали можливість усім зустрітися та обговорити проблеми, які виникають під час карантину.

Наступна зустріч відбудеться 25 травня о 14.00 на платформі Skype.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *