«Почніть звідти, де ви зараз перебуваєте.

Використовуйте те, що у вас є і робіть все, що можете»

Артур Еш.

 

3 грудня 2019 року викладачі кафедри психології провели не просто захоплююче засідання наукового гуртка «ORDO AMORIS», а здійснили цілу подорож до джерел наукового потенціалу, витоків інноваційного новаторства.

Під час засідання наукового гуртка здобувачі вищої освіти активно приймали участь у мозковому штурмі в процесі складання «портрету сучасного науковця» та визначені шляхів реалізації особистісного наукового потенціалу. В рамках дискусії учасники обговорювали необхідні компетенції для успішної наукової діяльності. Варіна Ганна Борисівна (старший викладач кафедри психології) познайомила студентів з формами та видами студентської наукової діяльності, перспективами та пріорітетами на шляху до професійного зростання. Використовуючи інноваційні психологічні технології – case-study, лайф-коучинг, ділові ігри, викладачі допомогли кожному студенту намітити власну траєкторію особистісного успіху.

В процесі засідання студенти навчилися працювати у команді, вирішуючи проектне завдання, розвинули комунікативні навички та деякі компоненти soft skills, як однієї з ключових компетентностей сучасного успішного фахівця. Завершилася зустріч зворотнім  зв’язком, в результаті якого були визначені подальші пріорітентні напрямки наукової співпраці викладачів кафедри та здобувачів вищої освіти, теми наступних засідань (згідно запиту учасників).

Прагнеш успіху – ми чекаємо саме на тебе! Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашого наукового осередку!

Інформацію підготувала старший викладач кафедри психології Варіна Г.Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *