Засідання Басейнової ради річок Приазов’яДнями в головному корпусі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулось засідання Басейнової ради річок Приазов’я.

В засіданні взяли участь і викладачі університету, а саме завідувач кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування Воровка В.П., завідувач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Подорожній С.М. і старший викладач цієї ж кафедри Брен О.Г.

Члени Басейнової ради із Донецької області приєднались до засідання по скайп-зв’язку, який був локалізований у м. Слов’янськ та м. Маріуполь.

Серед питань порядку денного було обговорено питання щодо екологічних проблем Утлюкського лиману, про що зазначила Ірина Розовенко – представник Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації.

Про етапами розробки елементів Плану управління басейну річок Приазов’я проінформувала Інна Рибалко – в.о.заступника начальника БУВР річок Приазов’я.

Заступником начальника Сіверсько-Донецького БУВР Наталією Білоцерківською було висвітлено питання оцінки антропогенних впливів на якісний стан поверхневих вод в басейні річки Кальміус на території Донецької області з урахуванням впливу з неконтрольованої території.

Члени Басейнової ради та запрошені були ознайомлені з основними тенденціями змін клімату, особливостями їх впливу на водні ресурси басейну Приазов’я, про що доповіли Володимир Воровка та Тетяна Сорокіна (Запорізький обласний центр з гідрометеорології).

На завершення учасники визначилися із планом роботи Басейнової ради на 2020 рік та прослухали звіт робочої групи щодо проблем басейну річки Молочної та Молочного лиману.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *