Засідання Англійського дискусійного клубу на тему “Tolerance ” («Толерантність»)28 листопада 2019 року в Центрі вивчення іноземних мов Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (голова – доцент Т.В. Насалевич) відбулося засідання Дискусійного клубу на тему “Tolerance” (Толерантність).

Засідання проводили студенти філологічного факультету 116 групи. В англомовній дискусії взяли участь студенти першого курсу 419 групи філологічного факультету (куратор – К.В.Авраменко) та четвертого курсу 116 та 518 груп (викладач англійської мови – М.В.Ткач).

Захід було проведено у межах реалізації Концепції розвитку іншомовної освіти в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького на 2019-2023 рр.

Метою дискусії було виховання почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; виховання інтернаціоналізму, комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, які сприятимуть успішній соціалізації особистості студента в подальшому, а також розвивати терпимість до відмінностей між людьми.

Учасникам засідання Клубу було запропоновано у командах визначити поняття «толерантність», а потім студенти ознайомилися з дефініцією цього поняття у різних мовах світу. Наступним завданням було проаналізувати озвучену ситуацію на тему поважного ставлення до різних людей. Ще одним завданням для команд було розділити запропонований список слів на дві колонки: слова, які притаманні толерантній людині, а які ні. Студенти дуже жваво обговорювали це завдання та не завжди могли дійти єдиної думки. Також було проведено тест на толерантність.

Наприкінці засідання учасники висловили свої побажання щодо тематики та проведення майбутніх засідань клубу.

Інформацію підготувала Т.В.Насалевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *