Розподіл на місця за державним замовленням в цьому році буде проходити в 3 етапи:

І ЕТАП – 17 СЕРПНЯ. Це прилюднені списки рекомендованих вступників за пільгою 109 по квоті-2 ( для вступників з особливо небезпечних територій). І це тільки 40 відсотків від загальної кількості бюджетних місць. Тож, якщо в власному особистому кабінеті статус заяви не зміниться із «Допущено» на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», не хвилюйтеся, це означає, що Вас перевели на інший рівень.

ІІ ЕТАП – 29 СЕРПНЯ. На цьому етапі база ЄДЕБО розподілить вас на інші 60 % бюджетних місць, які залишилися. Велика ймовірність, що під час другої хвилі Ви всі будете зараховані на бюджет.

ІІІ ЕТАП – ДО 30 ВЕРЕСНЯ. На цьому етапі приймальна комісія МДПУ імені Богдана Хмельницького направить звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням надати додаткові бюджетні місця для вступників пільгових категорій, які не отримали рекомендацію до зарахування на бюджет. 

Пам’ятайте, КОЖЕН ВСТУПНИК, який знаходиться НА ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНІЙ ТЕРИТОРІЇ отримає СВОЄ БЮДЖЕТНЕ МІСЦЕ у МДПУ імені Богдана Хмельницького!

🔵 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ВЖЕ ЧЕКАЄ, АДЖЕ САМЕ ТУТ НАВЧАЮТЬ БУТИ УСПІШНИМ!
🌐vstup.mdpu.org.ua
📲+380962161372
📲+380977658296
✉️pk-mdpu@ukr.net
🟠 Будь цілодобового на зв’язку з приймальною комісією університету у телеграм-чаті 📥 https://t.me/+Nd-vxz3fpoJkOTFi