Запрошуємо на презентацію та відкриття програми “InterHEI Food and Health Innovators Ukraine”!

Коли: 30 червня 16:00
Де: Актова зала Головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» або онлайн (посилання отримаєте на пошту вказану при реєстрації).

InterHEI Food and Health Innovators Ukraine — це програма навчання, менторства та акселерації, яка складається з двох частин:

Перша частина програми (менторство та навчання) має на меті провести навчальний курс з Design Thinking для студентів та представників вищих навчальних закладів, який допоможе учасникам краще збагнути дизайн-мислення як підхід до розв’язання складних проблем та створення інновацій у галузі харчових продуктів та системи здоров‘я. Паралельно до навчання, програма надасть менторську підтримку відібраним стартапам та спін-оффам на ранніх етапах розвитку галузевими експертами.

Друга частина програми пропонує акселерацію для найкращих стартапів (у тому числі тих, які будуть створені за результатами навчання під час першої частини програми), які мають інтерес до створення конкурентноспроможних інноваційних компаній.

Реєстрація на подію: https://forms.gle/n1gjF12smKBjnXkP6

Довідково:
InterHEI Food and Health Innovators Ukraine реалізується Науковим парком Національного університету «Львівська політехніка», Науковим парком Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Vacuum Deep Tech Accelerator у партнерстві з Українським фондом стартапів, Національним університетом “Львівська політехніка” та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

InterHEI Food and Health Innovators Ukraine є частиною проєкту InterHEI, пан’європейського консорціуму, що реалізує Міждисциплінарну програму сприяння підприємництву у вищих навчальних закладах.