🏛️🇺🇦Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ В СУЧАСНОМУ ПОЛІКУЛЬТУРНОМУ СУСПІЛЬСТВІ»

📆✅ Запоріжжя – Мелітополь, 22–23 травня 2025 року

🎓‼️Планується робота таких секцій:
🔺Методологічні та гносеологічні проблеми сучасного мовознавства.
🔺Художній текст у сучасному гуманітарному дискурсі: теорія, методологія, інтерпретація.
🔺Інноваційні технології в теорії та практиці навчання мови і літератури.
🔺Проблеми перекладу в сучасному суспільстві.
🔺Комунікативно-когнітивні аспекти міжкультурної компетентності.
🔺Євроінтеграційні студії у фокусі суспільно-гуманітарних наук.
🔺Філософсько-правові аспекти функціонування мови й літератури в сучасному полікультурному суспільстві.

👩🏼‍🎓💫Програма конференції передбачає проведення
📌живої бібліотеки «Діалог із текстом: теоретичні моделі та практики прочитання»;
📌 засідання круглого столу «Europe-oriented Ukrainian Foreign language teacher» з обговорення актуальних питань входження України до Євросоюзую!

📝🎓 Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику «Актуальні проблеми функціонування мови і літератури в сучасному полікультурному суспільстві» упродовж місяця з дати її проведення.

🇺🇦🇬🇧🇧🇬Робочі мови конференції: українська, англійська, болгарська.

💰✊🏻Організаційний внесок становить 150 гривень.
Для участі в конференції необхідно до 1 травня 2025 року (включно) подати заявку (оформлюється українською і англійською мовами), тези доповіді та скан-копію або якісне фото чеку, що підтверджує сплату організаційного внеску в сумі 150 грн. (банківська картка:
5168745184266952 на ім’я Федюніна Олена Ігорівна) за посиланням на Гугл-форму:
✅🔗 https://forms.gle/T6QnbE8E876KxEDd7

📨Адреса для листування: conference.mspu@gmail.com
📲Телефони для довідок:
🔺+ 38 097 52 06 225 (Viber, Telegram) – Акулова Надія Юріївна
🔺+ 38 097 738 80 23 (Viber, Telegram) – Митяй Зоя Олегівна

Інфолист (ПЕРЕГЛЯНУТИ)