Квітка-логотип Запорізької області – це рожеві і блакитні  кольори з зображенням елементів гербу області – козака та булави. 

Концепція єдиної візуальної символіки 30-ї річниці незалежності України підготовлена  креативною агенцією “Провід” за координації Міністерства культури та інформаційної політики України. В її основі покладена ідея бачення Незалежності як мрії, до якої прагнули багато поколінь нашого народу. 

Квітка – це образ, що розкриває ідею держави. Основний лейтмотив всього проєкту –  «Ти у мене єдина»  –  універсальне  звернення до країни, квітки, Незалежності та нації. 

Під час відзначення 30-ї річниці незалежності України рекомендується використовувати інформаційні продукти  за посиланням. Зазначимо, що їх використання є абсолютно безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Кожен регіон отримає власну квітку-логотип з кольоровою гамою своїх прапорів та їх елементів. Крім того, області матимуть додаткові квіти-символи різних сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво.