Для декана філологічного факультету, доцента Тетяни Коноваленко та завідувача кафедри української і зарубіжної літератури, доцента Надії Акулової початок липня став продуктивним, адже упродовж тижня (05.07.21-10.07.21) вони разом із колегами з 8 інших українських університетів долучились до Міжнародного воркшопу за програмою Erasmus+ напряму імені Жана Моне “Rebuilding the Potential of EU Studies in the Conflict-affected Areas of Ukraine: Addressing Challenges and Creating Solutions” (Відбудова потенціалу європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення”). До участі у воркшопі були запрошені представники команд університетів, заявки яких успішно пройшли конкурсний відбір.

Протягом 6 насичених і змістовних днів наші колеги вчилися визначати пріоритети, планувати, вимірювати якість та поширювати результати грантового проєкту. Здобули важливі знання, отримали конструктивну критику та цінні поради від досвідчених українських і зарубіжних тренерів: Романа Калитчака, Олени Мельник, Олени Тупахіної, Ірини Сікорської, Ганни Дугинець, Mindaugas Jurkinas, Vitezslav Vilimek, Stsiapan Stureika , Олени Бікла.

Завдяки цій чудовій ініціативі і компетентному наставництву команди тренерів в МДПУ імені Богдана Хмельницького у 2021-2022 навчальному році будуть започатковані Європейські студії як вибірковий освітній компонент.