Залучення стейкхолдерів, провідних фахівців галузі до освітнього процесуПостійний зв’язок із стейкхолдерами є невід’ємною складовою  якісної  практичної підготовки  здобувачів.

Так, 28 лютого 2020 року доцентом кафедри психології Шевченко С.В. було проведено практичне заняття з курсу «Психічний розвиток особистості з практикумом» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія (319-с група) за темою «Аномалії розвитку». На заняття в якості стейкхолдера та провідного фахівця галузі була запрошена практичний психолог Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради Запорізької області Євтушенко Тетяна Сергіївна. У мікрогрупі, модератором якої була Євтушенко Т.С., здобувачі вищої освіти виступили експертами – психологами, які працюють з дітьми з особливими потребами. Інша підгрупа здобувачів виступили в якості батьків особливої дитини. Було актуалізовано питання, що виникають в діяльності психолога при роботі з особливостями розвитку дитини та її батьками, розглянуто інноваційні форми, напрями, методи роботи психолога в цій галузі. Тетяна Сергіївна ознайомила здобувачів із специфікою роботи психолога з особами з інвалідизуючими захворюваннями різної нозології, наголосила на особливостях здійснення психологічного супроводу та реабілітації.

Виконання пошукових завдань, вирішення ситуаційних вправ дозволили здобувачам сформувати здатність  організовувати і надавати психологічну допомогу з урахуванням нозологічних та індивідуально-психологічних характеристик особам з особливостями у розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *