Закохане засідання гуртка «#Версифікація»13 лютого 2020 р. у студентському гуртожитку №1 відбулося засідання гуртка «#Версифікація» на тему «Кохання буває різне…» (керівник наукового гуртка: доцент С.І.Єрмоленко).

День закоханих – це свято, яке стосується кожного з нас. Тому на засіданні було багато виступів, які висвітлювали любов із різних боків. Це і кохання до чоловіка або жінки, це любов до Батьківщини, це любов до матері, любов до дітей, любов до поезії та мистецтва.

На першому засіданні цього року було багато нових облич. До лав гуртківців долучилися учень ліцею №5 Мелітопольської міської ради Ілля Андрійович, студентка Мелітопольського медичного коледжу Гармаш Тетяна, студент природничо-географічного факультету Крунініч Віталій, студенти філологічного факультету Стрельніченко Анастасія та Цахно Лев.

На науковому засіданні репрезентувала свої наукові здобутки студентка філологічного факультету Вікторія Качмар: виступила з порівняльним аналізом поетичної та художньої творчості Олега Гончаченка та Степана Марчука.

Засідання відбулося в дружній та домашній обстановці – за філіжанкою чаю зі смаколиками.

Наступне засідання відбудеться в березні на філологічному факультеті.

Інформацію підготувала Єрмоленко С.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *