23 лютого з робочим візитом Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького відвідав керівник туристичного сектору програми USAID Economic Resilience Activity (ERA) Олександр Файнін.

Для почесного гостя провели екскурсію стінами університету, під час якої пане Олександр відвідав STEAM-лабораторію, лабораторію аналітичного контролю та молекулярно-генетичних досліджень, освітньо-наукову лабораторію готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, в яких про свої досягнення та наробки розповіли їх керівники.  

В освітньо-науковій лабораторії готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, завідувач кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу д.екон.н., проф. Марченко О.А. розповіла про досягнення та наукові наробки науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти кафедри. Оксана Анатоліївна зазначила, що їх студентство бере активну участь у наукових Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт в галузі економіки туризму та готельно-ресторанного бізнесу. В 2020 році здобувачка освітньої програми «Економіка та бізнес» здобула І місце у Всеукраїнському молодіжному конкурсі інноваційних проектів розвитку туризму на сільських територіях. Викладачі кафедри є дійсними та активними членами «Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» та «Спілки гостинності України».

На базі освітньо-наукової лабораторії «Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького було проведено міський науково-методичний семінар «Нематеріальна культурна спадщина, як сучасний туристичний ресурс: досвід, практика, інновації», який зібрав всіх зацікавлених осіб, які мають досвід знання і бажання досліджувати актуальні проблеми туристичної галузі, культурних пам’яток України, які формують туристичний імідж міста, держави. Міський науково-методичний семінар з обговорення та виконання міського проєкту, результатом якого було презентаційне видання «Смакує по-мелітопольські», співавтором якого є д.екон.н., професор кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу Марченко О.А., к.філос.н., доцент Афанасьєва Л.В., к.геогр.н., доцент Арабаджи О.С.

Наприкінці візиту відбулася зустріч з представниками Наукового парку «Melitopol travel university». Декан природничо-географічного факультету Лариса Донченко і доцент кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства, консультант з питань розвитку туризму КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Олеся Топалова презентували наробки в галузі туризму, серед яких:

– стратегічні документи регіонального значення;

–  регіональні концепції та дорожні карти розвитку туризму;

– інтеркультурні мапи та туристичні путівники;

– інноваційні туристичні маршрути;

– сумісні проєкти із владою міста.

Олександр Файнін зазначив, що є дуже цікаві проєкти, які можливо реалізувати спільно з університетом.

 

 

Залишити відповідь