Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту!

Спорт уособлює в собі молодість, велич духу і мужність, а здорові духом і тілом люди складають опору суспільству, адже спорт не тільки дає здоров’я, а й загартовує характер і волю.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького багатий спортивними талантами.

Наші студенти, випускники та викладачі, які виборюють на змаганнях різного рівня призові місця – гордість не тільки університету, міста і регіону, а й усієї України!

Вони зберігають і примножують славні традиції спорту, підвищують свою професійну кваліфікацію та здобувають перемоги, примножують славу та зміцнюють імідж нашого університету.

Ми пишаємося вашими досягненнями!

УКРАЇНЦІ – НАЦІЯ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Спортсмени – люди сталевої волі та залізного характеру. Саме тому вас ніколи не зупиняють труднощі. Вони для вас – лише чергова сходинка на гору.

Зичимо кожному з вас міцності духу, життєвого оптимізму та жаги до перемоги! Тренерам та наставникам зичимо талановитих і наполегливих вихованців, спортсменам – омріяних Олімпійських медалей, спортивним науковцям – відкриттів та реалізації усіх проектів!

Пам’ятаємо, лише за здоровою нацією майбутнє України!