Лист щодо інформування вчених про можливість участі у вебінарах (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

 

Програма вебінарів, які відбудуться 7-9 вересня 2021 року, надана компанією Clarivate:

7 вересня 2021 р., 13:00-14:30 – в Державній науково-технічній бібліотеці України відбудеться семінар з трансляцією в мережі YouTube *.
Тема: Результативність та звітність за даними Web of Science.
Опис: Під час атестації, написання звіту про роботу відділу чи установи, підготовці до стажування чи роботи або при подачі грантової заявки рано чи пізно кожний науковець має потребу надати певні наукометричні показники власних здобутків. Некоректність поданих даних, незалежно від того помилка трапилася випадково чи свідомо, часто має наслідком репутаційні та інші втрати. Протягом семінару в ДНТБ уточнимо як дізнатися індекс Гірша науковця за Web of Science, визначити кількість статей науковця, лабораторії, чи установи у періодичних виданнях, що індексуються Web of Science за умови наявності та відсутності профілів ResearcherID або ORCID за певний період, сформувати список наукових видань, в яких дослідники підрозділу публікувалися найчастіше за звітний період, та встановити яку кількість рецензій за даними Publons має науковець і яким чином ці дані потрапляють до бази даних.
*Зважаючи на норми проведення заходів учасникам які планують взяти участь очно необхідно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2VnaRuK
Подія транслюватиметься в мережі YouTube за посиланням: https://bit.ly/3zO7wDL
Отримання сертифікатів за результатами участі у семінарі не передбачено.

7 вересня 2021 року
Тема: Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports.
Опис: 30 червня 2021 р. оновився Journal Citation Reports – аналітичний інструмент, що функціонує на основі даних Web of Science Core Collection, в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). В ході вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати та як її зберегти. Йтиметься про те, як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації результатів власних досліджень та для формування стратегії розвитку видання, а також про вартість публікації та де можна опублікувати статтю безкоштовно.
Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраційні форми доступні за посиланнями:
10:15–11:15 bit.ly/3iEPMod
16:15–17:15 (повтор) bit.ly/2VKJQkP

8 вересня 2021 року
Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote.
Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. Бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання.
Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраційні форми доступні за посиланнями:
10:15–11:15 bit.ly/3iETkXO
16:15–17:15 (повтор) bit.ly/3lSfHeh

9 вересня 2021 року
Тема: Нові та старі можливості Web of Science Core Collection.
Тези: Під час вебінару буде розглянуто класичні і нові, зокрема ті що з’явилися літом цього року, функції Web of Science Core Collection. Які можливості створює база даних для вченого, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за певним напрямом? Як з ними зв’язатися? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення? Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Окремо також йтиметься про нові функції, що з’явилися останнім часом.
Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраційні форми доступні за посиланнями:
10:15–11:15 bit.ly/3iEoU7R
16:15–17:15 (повтор) bit.ly/3jNua8z