Яке найпопулярніше свято серед студентської молоді? – звичайно День студента, що припадає на 17 листопада і святкується майже в усіх країнах світу.

Гуляння студентів у цей день – символічне об’єднання. Це свято, коли переповнює відчуттями радості, романтики та можна на деякий час забути про сесію.

З нагоди святкування Міжнародного Дня студентів в стінах університету відбувся святковий концерт.

До присутніх  з щирими привітаннями звернулися ректор університету Анатолій Солоненко, заступник міського голови Іван Федоров, начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк разом із своїм заступником Тетяною Несват, голова Первинного профспілкового комітету університету Тетяна Дюжикова.

Під час концерту відбулося нагородження кращих студентів грамотами та грошовими заохоченнями.

Драйвовість свята забезпечили запрошені найяскравіші зірки, ансамбль сучасного танцю «Гилея-dance» (керівник Наталя Тесля), драйвові та запальні – інструментальний бєнд «Swiim». Також доповнили атмосферу свята: спортивні студентки природничо-географічного факультету, джаз-квартет «Саунд-версія» (художній керівник – Олесандр Стотика), дует «Mikhey indo Mlano», команда КВК МДПУ, ансамбль «Цвіт папороті» (керівник – Альона Ускова) і студенти університету Наталя Балабатько, Катерина Дуднік, Світлана Селіванова та Ольга Новікова.

День студента 2018 в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького – чудове свято, як для першокурсників, так і для старших курсів, і просто для тих, хто колись був студентом. Адже минулих студентів не буває!! Тому ніколи не відпускайте почуття зі свого серця і кожного року святкуйте День студента!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *