Перший рік, а особливо семестр, в університеті – це один з найскладніших і найнезрозуміліших, але він найбільше і запам’ятовується.

Вже стало традицією в студентському гуртожитку№1 посвячувати першокурсників у студенти. Оскільки це дійство відбувалося у «позаурочний час», то елементи офіційного заходу нівелювалися і все подавалося у жартівливій формі. Іскрометні жарти, комічні ситуації робили посвяту незабутньою.

Організатори намагалися, щоб у конкурсах взяли участь всі присутні, тому вони були різні. Першим завданням для учасників було відповісти на «каверзні» запитання про студентське життя. У другому випробуванні старшокурсники вирішили визначити наскільки добре «першачки» розуміють один одного. У третьому випробуванні нові мешканці обирали свою подальшу долю в гуртожитку.

Як відзначила все голова гуртожитку Тарасенко Вікторія  то, для нашого українського студентського братерства характерна прикмета: як би свято не почалося, воно все-одно закінчиться так само як і минулого разу!

Насамкінець студенти зачитали урочисту присягу. Новоприбулі жильці зобов’язались виконувати клятву студента вірою і правдою, ніколи не порушувати правила співжиття у гуртожитку.

Вітаємо наших новачків-першокурсників, адже відтепер вони справжні мешканці свого гуртожитку!

Залишити відповідь