Перший день Зими для викладачів кафедри інформатики і кібернетики Олександра і Анни Брянцевих ознаменувався непересічною подією – вони на запрошення талановитого керівника мелітопольського Центру розвитку дитини «Почемучка» Олени Мусатової разом із чудовими фахівцями цього центру творили Казку «Аліса у Країні Див» для мелітопольської малечі.

А атмосфера, без перебільшення, була казкова. Діти і батьки познайомилися з казковими героями Алісою і Білим Кроликом. Переглянули чарівну книгу про Алісу з «живими» об’ємними сторінками з особистої колекції об’ємних книг Олександра і Анни Брянцевих. Пригадали цю казку у емоційній і яскравій розповіді Анни Брянцевої. Зробили на добру згадку про Країну Див, у якій вони побували,  об’ємну листівку з героями Казки з купою таємниць – буде що показувати вдома. А допомагали дітям і їх батькам створити непересічну листівку, як завжди, Олександр і Анна Брянцеви, щоправда цього разу їм активно допомагали Аліса і Білий Кролик.

А що вже конкурсів було! Скільки хвилювань було, поки підібрали правильного  ключа до зачарованих дверей. Навряд чи діти швидко забудуть гру у Крокет у Червоної Королеви, адже грали фламінго і їжачками. А про Великі перегони з перефарбування білих троянд у червоний колір годі й казати. Дівчата – і малі і великі – залюбки приміряли капелюшки від майстра капелюшних справ – Кепалюшника.

Чи були задоволені діти? Однозначно, що так. Але багато позитивних емоцій отримали і дорослі, адже дитяча радість надихає і спонукає подивитися на те, що ти робиш, як на джерело радості для інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *