«Я – сучасний учитель НУШ»20 листопада 2019 року в стінах ННІ СПМО пройшов тренінг для вчителів-практиків та майбутніх фахівців початкової освіти «Я – сучасний учитель НУШ».

Організатори проведеного заходу:

Фефілова Тетяна Володимирівна – старший викладач кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького; вчитель вищої категорії; магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки і методик початкової освіти;

Саєнко Юлія Олександрівна – майстер-тренер з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» з курсу «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів педагогічних закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта / Педагогіка» спеціальністю «Початкова освіта»; асистент кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького; магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки і методик початкової освіти;

На захід були запрошені: Коробська Н.В. (вихователь ГПД КЗ «Бурчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів»); Варлакова Е.Ю. (вчитель опорного навчального закладу Нововасилівського НВК «Гармонія»); Цапук Ф.С. (вихователь Рубанівського ясла-садка №4 «Рукавичка») та студенти І-ІІІ курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта. Вчителі та вихователі поспілкувалися зі студентами, поділилися досвідом роботи в умовах сучасної школи та дитячого садка.

Всі учасники мали змогу ознайомитись з інтерактивними методами роботи в початковій та вищій школах, а саме: робота в групах «Педагогічне моделювання», портрет «Сучасний учень початкових класів», складання реклами «Сучасний учитель початкових класів», прийом Фішбоун «Сучасний освітній процес у початковій школі», вправа «Сенкан». Тренінг закінчився  підведенням підсумків, де кожен учасник мав змогу висловити свої враження від заходу. Дякуємо усім за цікаві доповіді, творчі завдання та доброзичливу атмосферу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *