«Я – сучасний учитель НУШ»20 листопада 2019 року в стінах ННІ СПМО пройшов тренінг для вчителів-практиків та майбутніх фахівців початкової освіти «Я – сучасний учитель НУШ».

Організатори проведеного заходу:

Фефілова Тетяна Володимирівна – старший викладач кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького; вчитель вищої категорії; магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки і методик початкової освіти;

Саєнко Юлія Олександрівна – майстер-тренер з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» з курсу «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів педагогічних закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта / Педагогіка» спеціальністю «Початкова освіта»; асистент кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького; магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки і методик початкової освіти;

На захід були запрошені: Коробська Н.В. (вихователь ГПД КЗ «Бурчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів»); Варлакова Е.Ю. (вчитель опорного навчального закладу Нововасилівського НВК «Гармонія»); Цапук Ф.С. (вихователь Рубанівського ясла-садка №4 «Рукавичка») та студенти І-ІІІ курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта. Вчителі та вихователі поспілкувалися зі студентами, поділилися досвідом роботи в умовах сучасної школи та дитячого садка.

Всі учасники мали змогу ознайомитись з інтерактивними методами роботи в початковій та вищій школах, а саме: робота в групах «Педагогічне моделювання», портрет «Сучасний учень початкових класів», складання реклами «Сучасний учитель початкових класів», прийом Фішбоун «Сучасний освітній процес у початковій школі», вправа «Сенкан». Тренінг закінчився  підведенням підсумків, де кожен учасник мав змогу висловити свої враження від заходу. Дякуємо усім за цікаві доповіді, творчі завдання та доброзичливу атмосферу.

Залишити відповідь