Днями в Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти пройшли декілька заходів.

23 жовтня 2018 р. старший викладач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти Яковенко І.О. разом із асистентом Солонською А.А. провели майстер-клас для майбутніх логопедів «Логопед-професіонал». Студентам І курсу освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія» було представлено презентацію «Я ‒ Логопед», до якої увійшли ключові етапи підготовки логопеда. Майбутніх спеціалістів ознайомили із особливостями проведення пальчикової гімнастики для поліпшення мовлення дітей дошкільного віку, кінезіологічними вправами на узгодження роботи правої і лівої півкуль, що допомагають зняти напруження та збільшити обсяг запам’ятовування інформації. Також, зі студентами було виготовлено практичні посібники на формування повітряного струменю «Чарівні літаки».

25 жовтня 2018 р. студенти ІІІ-ІV курсів освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія» відвідали Мелітопольський міський краєзнавчий музей, а саме «Чарівну помаранчеву кімнату», де дізналися про особливості та методи роботи з дітьми із особливими освітніми потребами в рамках проекту «Мистецький арсенал».

30 жовтня 2018 р. проведено майстер-клас «Успішний логопед (Методика роботи з дизартрією)» для вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів ДНЗ № 2, № 5, № 30, № 36, № 39, № 38, № 41, № 43, № 46, № 48 та ЗОШ № 11, ЗОШ № 23, НВК № 16 міста Мелітополя.

Присутнім представлено нейропсихологічні проби на виявлення дизартрії у дітей дошкільного і шкільного віку «Чарівна паличка» та проба «Кулак-ребро-долоня» на виявлення порушень моторики. Викладачі продемонстрували логопедичні техніки масажу язика дитини за допомогою зондів та комплексу вправ по Краузе. Цікавими видалися авторські вправи масажу кінчика «Веселі ложки».

Наприкінці майстер-класу відбулося колективне виготовлення дидактичних посібників на вироблення повітряного струменю «Швидкі ракети».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *