30 жовтня 2018 року в межах «Методичної майстерні педагога Нової української школи» розпочав свою роботу Всеукраїнський науково-методичний семінар «Професійно-компетентнісна самореалізація музиканта у виконавській та педагогічній діяльності» який проводиться кафедрою інструментального виконавства та музичного мистецтва естради 30 та 31 жовтня на базі Мелітопольської дитячої школи мистецтв.

З привітальним словом та доповідями до учасників семінару звернулися кандидат педагогічних наук, професор, директор ННІ СПМО Федорова О.В., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Білецька М.В., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Сегеда Н.А.

Програма семінару включає в себе доповіді викладачів МДПУ імені Б.Хмельницького, вчителів загальноосвітніх шкіл, музичних шкіл та шкіл естетичного спрямування, а також концертні виступи студентів МДПУ імені Б.Хмельницького, учнів музичних шкіл, шкіл  мистецтв м. Мелітополь, Мелітопольського району, Новоолексіївської школи естетичного виховання та інших шкіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *