Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю» (Геологія)З 21 по 23 березня 2019 року на базі кафедри геології і прикладної мінералогії Криворізького національного університету проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю» (Геологія). В конкурсі брали участь студенти спеціальності «Геологія» з 11 університетів України.

За результатами попереднього відбору наукових робіт на конкурс була запрошена студентка 116-п групи природничо-географічного факультету спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) Кожаєва Аліна. Вона представила наукову роботу за темою «Сучасна динаміка схилів північного узбережжя Азовського моря (на прикладі Ботієвської ділянки)» (науковий керівник: старший викладач кафедри фізичної географії і геології Непша О.В.).

Аліна успішно захистила положення своїх наукових досліджень, за що отримала 4 місце і подяку від організаторів конкурсу.

Бажаємо Кожаєвій Аліні та її науковому керівнику нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *