Всеукраїнська олімпіада МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти (друга додаткова сесія)1 березня 2020 року в університеті пройшла друга додаткова сесія Всеукраїнської олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького «Інтелектуал» з географії та біології.

Основними завданнями Олімпіади стали: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення їх до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

В Олімпіаді взяли участь 17 учнів закладів загальної середньої освіти та 7 випускників професійно-технічних навчальних закладів.

Предметно-методичні комісії провели консультації щодо правильності виконання завдань, визначили індивідуальний рейтинг знань кожного учасника. Відомості про результати роботи учасників Олімпіади з визначеним рейтингом розміщені на сайті університету.

Попереду на оргкомітет чекає аналіз результатів роботи предметно-методичних комісій і визначення переможців та їх нагородження.

Незабаром університет чекає на поповнення лав студентської молоді і продовжує роботу над формуванням контингенту абітурієнтів.

Результати олімпіади з біології

Результати олімпіади з географії

Оргкомітет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *